Duże Altany

Niezaprzeczalnie każdy z nas jest w pewnym stopniu miłośnikiem przyrody i potrzebuje spędzać nieco wolnego czasu na świeżym powietrzu. Ludzie nie są jednak roślinami. W porze atmosferycznego chłodu i opadów nie czujemy się dobrze pod gołym niebem.

Drewniane altany ogrodowe są wręcz idealnym rozwiązaniem szczególnie w naszej strefie klimatycznej, a także niezbędnym elemenetem każdego ogrodu czy publicznego parku.

W zależności od potrzeb właścicieli altany drewniane mogą spełniać różne funkcje – stanowią schronienie przed deszczem lub nadmiernym słońcem, są miejscem odpoczynku lub przytulnym zakątkiem, gdzie organizuje się spotkania przy grillu bądź przygotowuje niepowtarzalne domowe wędliny.

altana-drewniana07-popupaltany-dla-osrodka03-popupaltana-z-piecem02-popup
altana-drewniana02-270pxaltany-dla-osrodka01-popupaltany-dla-osrodka02-popup

Tak jak każdy element małej architektury, altany ogrodowe drewniane powinny być dopasowane do potrzeb i charakteru właścicieli. Galeria wykonanych przez nas projektów może Państwa zainspirować do sformułowania własnych oczekiwań dotyczących wymarzonej altany ogrodowej. W celu uzyskania dalszych informacji, zachęcamy do skorzystania z FORMULARZA KONTAKTOWEGO.

Galeria

altana-drewniana03-popupaltana-drewniana04-popupaltana-drewniana06-popup
altana-drewniana07-popupaltana-drewniana08-popupaltana-z-piecem01-popup
altana-z-piecem03-popupaltana-z-piecem04-popupaltana-z-piecem05-popup