Carporty oraz wiaty garażowe wielostanowiskowe | Walkways4u

Doskonałe wiaty garażowe z drewna!

Na zamówienie produkujemy wysokiej jakości drewniane wiaty garażowe na samochód. To wyjątkowo eleganckie przydomowe stanowiska parkingowe, które ochronią pojazd choćby przed szkodliwym działaniem opadów atmosferycznych. W naszych konstrukcjach wykorzystujemy wyłącznie solidne, sprawdzone materiały, takie jak drewno klejone. Dzięki temu powstałe projekty drewnianych zadaszeń na rowery, nowoczesnych, garażowych wiat samochodowych z pomieszczeniami gospodarczymi, a także stanowisk parkingowych na 2 czy 4 auta stanowią wyjątkowo wytrzymałe, a przy tym estetyczne konstrukcje. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju niestandardowymi realizacjami!

Tworzymy drewniane zadaszenia i wiaty różnego rodzaju


Lata doświadczeń w realizowaniu wszelkiego rodzaju projektów drewnianych wiat garażowych (w tym samochodowych) z pomieszczeniami gospodarczymi, hal czy tarasów zaprocentowały doświadczeniem – jesteśmy wszechstronnymi producentami i potrafimy wdrożyć w życie nawet najbardziej oryginalne pomysły naszych klientów. Jeśli szukasz firmy, która poradzi sobie także z niestandardowymi konstrukcjami – skontaktuj się z nami. Podejmujemy się realizacji projektów pomieszczeń gospodarczych z wiatą, drewnianych wiat na 2 czy 3 samochody lub przyczepę kempingową bądź rower, a także standardowych, wykonanych z drewna wiat garażowych z jednospadowym dachem czy tarasem. Chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii i pomysłów – stawiamy na współpracę z klientem!

NICEA 2


 

 

 
Wiata samochodowa NICEA 2 dwustanowiskowa, 6 x 6 m, wysokość ściany 234 cm – bez zabudowy ścian
Wiata samochodowa Nicea 2 LUX z zabudowanymi ścianami, lekka zabudowa płotowa lub pełne deskowanie

NICEA 2 Z POM. GOSP.


 

 

 
Wiata garażowa Nicea 2 na dwa samochody przedłużona z pomieszczeniem gospodarczym
MARSYLIA 2, drewniana wiata na dwa pojazdy, 5,8 x 5,8 m, wysokość wjazdu 221 cm
MARSYLIA 2 wiata garażowa LUX z zabudową bocznych i tylnej ściany

MARSYLIA 3, wiata trzy stanowiska, ściany otwarte

MARSYLIA 3 LUX, zabudowany tył i boki

MARSYLIA 3 LUX PLUS, zabudowany tył i boki, powiększona

MARSYLIA 4 boki bez zabudowy 12m dł x 6m szer. x 2,21wys.

MARSYLIA 4 LUX, zabudowana z trzech stron, impregnowana, lakier

RZYM 1-2


 

 

 

RZYM 1 carport przyległy do domu, kryty PCV, dach z ŁUKÓW KLEJONYCH 

RZYM 1 LUX carport przyległy do domu, dach z ŁUKÓW KLEJONYCH, zabudowa ścian

RZYM 1 p.g. WIATA GARAŻOWA z POMIESZCZENIEM GOSPODARCZYM 

LYON 1


 

 

 

LYON 1, na jeden pojazd, łuki klejone, PCV, podpory na stopach z betonu

LYON 1 LUX, zabudowane jedna, dwie lub trzy ściany

WENECJA 2


 

 

 
WENECJA 2, wiata samochodowa na dwa pojazdy z elementów prostych

SAUMUR 1


 


 


 

SAUMUR 1, wiata podwyższona, do wysokich przyczep i furgonetek 

PALERMO 1


 


 


 

PALERMO 1, wiata garażowa przy domu z prostych elementów

Zamykana bramą wiata przy domu z prostych elementów

GENUA 1


 


 


 

GENUA 1, budowa z elementów łukowych, na jeden pojazd

GENUA 2


 


 


 

NOWOŚĆ! GENUA 2 garaż na 2 samochody

WYSOKA WIATA NA KAMPERA, 4 m wysokości, pokrycie PCV trapezowym

NICEA 2 LUX


wiata na narzędzia carport z zabudowanymi ścianami 

NICEA 2 LUX, drewniana zabudowana wiata wykonana na bazie carportu

Park&Ride


Wiata na rowery

Park&Ride - wiata na rowery, wiaty do użytku publicznego

Sprawdzone projekty drewnianych wiat garażowych typu carport


Carporty to lekkie konstrukcje wykonane z drewna klejonego, szkła lub metalu składające się ze słupów bądź ścian, a także dachu. Budowa jest prosta, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo szybka w montażu. Poszczególne modele mogą występować jako obiekty wolnostojące lub przyścienne, drewniane wiaty garażowe 2- czy 3-stanowiskowe, co powoduje, że można je potraktować jako przyjemniejszą dla oka odmianę masywnego garażu. Carporty mogą stać się doskonałymi, ulokowanymi przy domu drewnianymi wiatami samochodowymi.

Boczne ściany mogą występować w różnych formach. Ciekawe są między innymi wersje ażurowe, które pomimo nieskomplikowanej konstrukcji wyglądają niezwykle efektownie. Znakomicie wkomponowują się do mniejszych posesji i nie przytłaczają ich dzięki lżejszej formie. Tworzą one doskonałe, przydomowe drewniane wiaty garażowe jedno-, dwu-, a nawet trzystanowiskowe. Dla minimalistów doskonale sprawdzą się carporty ogrodowe w wersji z samymi słupami drewnianymi oraz dachem, czyli pozbawione bocznych, ażurowych ścian. Tego rodzaju wiata drewniana z dachem typu carport jest najlżejszym wizualnie modelem konstrukcji i warto go stosować wtedy, kiedy nie ma potrzeby wykorzystania go jako głównego elementu przestrzeni przydomowej.

Drewniana wiata gospodarcza na miarę wszystkich potrzeb – zalety carportów


Drewniane wiaty garażowe (szczególnie przydomowe) typu carport z zadaszeniem dla samochodu mają wiele zalet, które z pewnością doceni każdy zmotoryzowany właściciel prywatnej posesji. Dzięki szerokiemu zadaszeniu samochodowe, drewniane carporty znakomicie chronią przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Deszcz pozostawia na karoserii trudne do usunięcia ślady, które potrafią po pewnym czasie całkowicie zniszczyć lakier. Śnieg z kolei jest jednym z największych wrogów kierowców, gdyż wydłuża poranne przygotowanie samochodu do jazdy. Co więcej, wielokrotnie zdarzają się także sytuacje, że padający wieczorem deszcz zamarza w nocy, przez co rano możemy mieć problem z otwarciem auta. Nasze zadaszenia na samochód i wiaty drewniane typu carport całkowicie likwidują ten problem.

Kolejną zaletą drewnianych wiat samochodowych jest ochrona zaparkowanych pojazdów przed upałem i działaniem intensywnych promieni słonecznych. Mocne słońce nie tylko potrafi odbić się na komforcie podczas wchodzenia do nagrzanego auta – jest także wyniszczające dla lakieru i wnętrza. To jednak nie koniec problemów. Promienie słoneczne potrafią również spowodować uszkodzenie wnętrza, łącznie z niszczeniem tworzyw sztucznych oraz skóry czy innych materiałów, znajdujących się w kokpicie pojazdów. Zdecydowanie warto postawić na jedną ze zbudowanych przez nas drewnianych wiat garażowych jedno- bądź dwustanowiskowych i ochronić swoje auto. Nowoczesne, drewniane wiaty garażowe mogą posiadać też pomieszczenia gospodarcze, które są ich świetnym uzupełnieniem – nie jest to więc wyłącznie przestrzeń samochodowa.

Carporty drewniane – na jaki wygląd się zdecydować?


Carporty i innego typu wiaty garażowe z drewna warto dopasować do pozostałego wyposażenia ogrodu oraz stylistyki domu. W przypadku nowoczesnych budynków najlepiej postawić na atrakcyjne wizualnie carporty na wymiar z dużą ilością przeszklonych (poliwęglanowych) powierzchni. Warto zastosować dach, a także pełne ściany boczne wykonane z drewnianej więźby i poliwęglanowych płyt. Z kolei domy tradycyjne dobrze jest uzupełnić, wdrażając w życie projekt wiaty drewnianej nawet na dwa czy trzy auta, z dużą ilością ażuru oraz zdobień. Najlepiej zdecydować się na te bez dodatków nowoczesnych powierzchni przeszklonych, które wyglądają futurystycznie i mogą nie współgrać stylistycznie z bryłą domu.

Jaką wielkość carportu drewnianego wybrać?


Wybór konkretnego carportu warto dostosować do aktualnych, ale także przyszłych wymagań domowników. Podczas gdy w tej chwili w użytku może być jeden pojazd, to jednak za kilka miesięcy czy lat może dojść kolejny, nawet w postaci motocykla, który również warto chronić przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Właśnie dlatego, podczas składania zamówienia, zastanówmy się, czy w naszym przypadku nie lepszy będzie zakup wiaty drewnianej przeznaczonej nie na jedno auto, lecza na dwa czy nawet trzy samochody. Warto wiedzieć, że koszt kolejnego stanowiska jako osobnej konstrukcji będzie zdecydowanie wyższy, zwiększą się również wymagania względem ilości dostępnego terenu na posesji, a wygląd dwóch osobnych wiat będzie prezentować się znacznie gorzej niż jednej dwustanowiskowej. Realizujemy także projekty przydomowych drewnianych wiat na rower oraz większych konstrukcji, odpowiednich na przyczepy kempingowe.

Nie tylko drewniane carporty!


Od lat zajmujemy się budową drewnianych wiat, a także innego rodzaju konstrukcji z tego naturalnego materiału. Tworzymy zarówno wolnostojące, garażowe wiaty (także samochodowe) drewniane z pomieszczeniem gospodarczym, jak i bardziej tradycyjne konstrukcje, doskonale nadające się choćby na skład drewna. Oferujemy budowle różnych rozmiarów – ogromną popularnością wśród klientów cieszy się zabudowana wiata garażowa wielkości 6 × 6 m. Jesteśmy elastyczni i stawiamy na szeroki wybór zróżnicowanych rozwiązań – skontaktujcie się Państwo z nami, jeśli szukacie doskonałych drewnianych wiat na zamówienie!

Praktyczność i estetyka w jednym – doskonałe drewniane wiaty samochodowe i garażowe


Nasza oferta obejmuje różnorodne rozwiązania, takie jak nowoczesne wiaty samochodowe/garażowe z pomieszczeniem gospodarczym – są to rozwiązania jednostanowiskowe bądź dwustanowiskowe. Nasze wiaty garażowe z drewna to doskonałe połączenie estetyki i praktyczności – idealne dla każdego domu. Dbałość o każdy szczegół naszych produktów sprawi, że każde otoczenie nabierze elegancji. Nieważne, czy potrzebują Państwo pomieszczenia gospodarczego z drewna czy przydomowej drewnianej wiaty garażowej jednostanowiskowej bądź takiej na dwa auta – mamy dla Was idealne i nowoczesne rozwiązanie. Wybierzcie nasze rozwiązania, by cieszyć się nie tylko trwałym garażem, ale także estetycznym dodatkiem do swojego otoczenia. Z pewnością będziemy w stanie Wam pomóc.

Wykonujemy również duże konstrukcje, hale dla wielu samochodów, szklane zabudowy, zadaszenia dla gastronomii, ekspozycje dla centrów ogrodniczych, itp...

Facebook526
Pinterest398
Pinterest
fb-share-icon
Follow by Email
Facebook526
Pinterest398
Pinterest
fb-share-icon
Follow by Email