MARSYLIA 3 - wiata na trzy pojazdy

bez zabudowy bocznej

Wiata garażowa otwarta, bez zabudowy ścian

Wiata wykonana z prostych oraz giętych elementów z drewna klejonego może składać się wyłącznie z opartego na wspornikach zadaszenia. Może również, w zależności od opcji danego modelu, stanowić kompletną konstrukcję garażową ze ściankami ażurowymi lub pełnymi, a także z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym (nie wszystkie modele). Umiejscowienie pomieszczenia gospodarczego w garażu i jego kształt zależą od indywidualnych potrzeb Klienta, 

Wiata z drewna klejonego Marsylia 3 mieści trzy samochody. Konstrukcja jest impregnowana i może być malowana na wybrany kolor lakierobejcą lub farbami kryjącymi.

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy opis słów kluczowych użytych na naszych stronach, dzięki temu odnajdą Państwo łatwiej strony Walkways4U w wyszukiwarkach.

Garaże drewniane, wiaty garażowe

Garaże drewniane, wiaty garażowe, ogrodowe wiaty garażowe lub zadaszenia parkingowe są to konstrukcje z drewna klejonego dostarczana wg standardowych lub indywidualnych projektów. Wiaty garażowe z drewna klejonego mogą być konstrukcjami stojącymi swobodnie na terenie posesji lub być przyklejone do ściany domu. Walkways4U oferuje garaże drewniane w różnych odmianach i standardach wykończenia, są wśród nich wiaty drewniane o różnych kształtach, a w obrębie wielu modeli oferujemy odmiany takie jak:

  • Wiaty garażowe drewniane z zabudowanymi ścianami - wersja LUX
  • wiaty drewniane bez ścian bocznych - wersja standardowa
  • garaże drewniane zamknięte z zabudowanymi ścianami i bramą garażową - nie wszystkie modele, przede wszystkim garaże jednostanowiskowe
  • drewniane wiaty garażowe zabudowane wraz z pomieszczeniem gospodarczym - w zależności od potrzeb 

Drewniane konstrukcje wiat garażowych

Konstrukcje wiat garażowych wykonujemy z prostych oraz giętych elementów drewna klejonego, warstwowego, łuków klejonych. Konstrukcje drewniane, które stanowią szkielet wiaty garażowej są impregnowane ciśnieniowo oraz w zależności od standardu wykończenia kilkukrotnie malowane lakierobejcą, co za bezpiecza konstrukcję wiaty oraz nadaje wiacie garażowej odpowiedni kolor.

Pokrycia dachowe wiat garażowych

Dachy naszych garaży drewnianych i wiat pokrywamy, w zależności od potrzeb klientów, blachodachówką, bitumitami, dachówką ceramiczną, poliwęglanem lub szkłem. Zapewnia to harmonijne dostosowanie powstającej wiaty garażowej do stylistyki domu i ogrodu.

Drewniane wiaty ogrodowe - standard wykończenia

Wiaty garażowe wykonujemy wraz z betonowymi stopami fundamentowymi, na zdjęciach prezentujemy szczegóły wykonania połączeń elementów drewnianych, elementy składowe są malowane jeszcze przed montażem, po zmontowaniu również wiata może być dodatkowo lakierowana.

Walkways4U.com oferuje drewniane wiaty garażowe, garaże drewniane, wiaty z drewna klejonego, pergole ogrodowe, zadaszenia dla gastronomii, zadaszenia dla restauracji, zadaszenia dla centów ogrodniczych oraz zadaszenia dla biznesu. W ofercie posiadamy również konstrukcje tarasów drewnianych zadaszenia tarasów, zabudowa basenów, oszklenia tarasów, ogrody zimowe. Wykonujemy również duże konstrukcje w kraju i zagranicą.