Pergole na taras i do ogrodu

Ogród to coś więcej niż przydomowa przestrzeń użytkowa. Spełnia on niezwykle ważną funkcję miejsca odpoczynku, rodzinnych spotkań, twórczej pracy. Powinien mieć charakter harmonijnej kompozycji, która ma cieszyć, nieść satysfakcję i zapewniać Ci zawsze pozytywne doznania estetyczne.

Uczyń swoją przestrzeń ogrodową adekwatną do Twoich potrzeb. Dobrze dobrana architektura ogrodowa pomoże Ci przystosować ogród tak, by był on przyjaznym miejscem do pracy i odpoczynku, dla Ciebie i bliskich. Pergola ogrodowa to idealny element ogrodu, który pozwoli Ci stworzyć zaciszny azyl we własnym ogrodzie domowym.

Pergole drewniane w prywatnych ogrodach, podobnie jak altany, są podstawowymi, bardzo ważnymi elementami architektury ogrodowej, kreującymi z jednej strony specyficzną, unikatową atmosferę miejsca, z drugiej - nadającymi domowemu otoczeniu prestiżu.

Konstrukcje z drewna klejonego, z których nasz zespół tworzy pergole ogrodowe wykonywane są według projektu własnego lub klienta.

Wszystkie tworzone przez nas pergole drewniane są starannie wykończone, dopasowane stylowo do otaczającej przestrzeni i trwale zaimpregnowane - tak, by mogły służyć Ci przez lata.

Pergole reprezentacyjne w parkach, instytucjach i w przestrzeni publicznej

opole_giant_pergola05-popup

pergola_bank04-popup

 pergola-reguly02-popup

Gigantyczna pergola drewniana w parku publicznym w Opolu
(opis projektu)
Pergola drewniana na dziedzińcu przed bankiem, reprezentacyjna.
Drewno klejone, dąb, wykończenie luksusowe
Pergola ogrodowa w przestrzeni publicznej,
Reguły, gmina Michałowice.
Drewno klejone, impregnowane i lakierowane

pergola_jozefow01-popup

  
Pergola ogrodowa z drewna modrzewiowego,
Józefów, Mazowieckie
  

Materiały najwyższej jakości

To naturalne, że właściciele ogrodów zazwyczaj właściciele życzą sobie, by raz zbudowana konstrukcja - bez względu na to, czy mowa o pergoli ogrodowej, werandzie, czy wiacie drewnianej - była długoletnia i odporna na warunki atmosferyczne przez długi, długi czas.

Zastosowanie do budowy pergoli ogrodowych drewna klejonego - najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego, najlepszych środków konserwujących, śrub i okuć, a także solidnego i estetycznego wykończenia to gwarancja, że wykonane przez nas pergole drewniane będą ozdobą Waszego ogrodu przez wiele długich lat.

Gwarancja wysokiej jakości

Profesjonalny zespół

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem pergoli drewnianych, altan ogrodowych, tarasów, bądź mają Państwo pytania dotyczące naszych projektów, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Poniżej zdjęcia ze zrealizowanych projektów przez WALKWAYS4U