Uczyńcie Państwo swoją przestrzeń ogrodową adekwatną do swoich potrzeb. Dobrze dobrana architektura ogrodowa pomoże przystosować ogród tak, by był on przyjaznym miejscem do pracy i odpoczynku. Nowoczesna pergola ogrodowa to idealny element ogrodu, który pozwoli Państwu stworzyć zaciszny azyl we własnym ogrodzie. W naszym podejściu priorytetem jest dostosowanie przestrzeni do Państwa potrzeb. Nowoczesna pergola ogrodowa z drewna jest więc kluczowym elementem, pozwalającym na stworzenie spersonalizowanego miejsca relaksu i aktywności. To świetne rozwiązanie dla miłośników natury, które tworzy harmonijną przestrzeń do odpoczynku.

Pergole na taras i do ogrodu


Ogród to coś więcej niż przydomowa przestrzeń użytkowa. Spełnia on niezwykle ważną funkcję miejsca przeznaczonego do odpoczynku, rodzinnych spotkań czy twórczej pracy. Powinien mieć charakter harmonijnej kompozycji, która ma cieszyć, nieść satysfakcję i zapewniać zawsze pozytywne doznania estetyczne. W tym właśnie pomóc mogą dekoracyjne oraz praktyczne pergole ogrodowe z drewna, które swoim naturalnym stylem dopasują się do wielu aranżacji. Tego typu akcesoria nadadzą przestrzeni niepowtarzalny urok!

Pergole ogrodowe z drewna – nowoczesna mała architektura


Drewno to surowiec, na który warto stawiać w ogrodzie. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju konstrukcjach, nie zaburzając naturalnej estetyki przydomowych, zielonych zakątków. Pergole drewniane w prywatnych ogrodach – np. przeznaczone na taras – podobnie jak altany, są bardzo ważnymi elementami architektury ogrodowej, kreującymi z jednej strony unikatową, przytulną oraz komfortową atmosferę, z drugiej – nadającymi domowemu otoczeniu prestiż.

Konstrukcje z drewna klejonego, z których nasz zespół tworzy pergole ogrodowe, wykonywane są według projektu własnego lub klienta. Wszystkie tworzone przez nas pergole drewniane są starannie wykończone, dopasowane stylowo do otaczającej przestrzeni i trwale zaimpregnowane – tak, by mogły służyć przez lata.

Pergole reprezentacyjne w parkach, instytucjach i w przestrzeni publicznej


opole_giant_pergola05-popup

pergola_bank04-popup

pergola-reguly02-popup

Okazała pergola drewniana w parku publicznym w Opolu.Pergola drewniana na dziedzińcu przed bankiem, reprezentacyjna. Drewno klejone, dąb, wykończenie luksusowe.Pergola ogrodowa w przestrzeni publicznej – Reguły, gmina Michałowice. Drewno klejone, impregnowane i lakierowane.

pergola_jozefow01-popup

Pergola ogrodowa z drewna modrzewiowego – Józefów, Mazowieckie.

Materiały najwyższej jakości


To naturalne, że właściciele ogrodów zazwyczaj życzą sobie, by raz zbudowana konstrukcja – bez względu na to, czy mowa o pergoli ogrodowej, werandzie, czy wiacie drewnianej – była trwała i odporna na warunki atmosferyczne przez wiele lat. Do budowy pergoli ogrodowych stosujemy drewno klejone – najwyższej jakości drewniany materiał konstrukcyjny. Oprócz tego stawiamy na najlepsze środki konserwujące, śruby oraz okucia, a także na solidne i estetyczne wykończenia. Jest to gwarancja, że wykonane przez nas pergole drewniane będą ozdobą Waszego ogrodu przez wiele długich lat. Co więcej, tworząc nasze produkty, skupiamy się na zachowaniu odpowiednich standardów zrównoważonego projektowania i produkcji. Dbałość o ekologię jest dla nas priorytetem, dlatego starannie wybieramy surowce, które są przyjazne dla natury i mogą przyczynić się do redukcji negatywnego wpływu na nasze otoczenie. Nasze nowoczesne pergole ogrodowe z drewna są nie tylko wyjątkowe pod względem designu, ale także stanowią przykład, jak można tworzyć piękne i funkcjonalne elementy, zachowując szacunek dla przyrody.


Profesjonalny zespół


Od wielu lat zajmujemy się wykonywaniem luksusowych oraz nowoczesnych pergoli ogrodowych. Każda z drewnianych konstrukcji – na taras czy stanowiących samodzielny obiekt małej architektury – w ogrodach wszystkich naszych klientów to dzieło, z którego jesteśmy dumni. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że znamy się na rzeczy. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem drewnianych pergoli tarasowych, altan ogrodowych, tarasów, bądź mają pytania dotyczące naszych projektów, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.