Drewno to nasza praca i pasja. Nasz zespół cechuje entuzjazm, zapał do innowacji i wyrobiona przez lata praktyki w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech determinacja do dostarczenia najlepszych rozwiązań i usług. 

 

home01-popupZrównoważony biznes

Wiemy, że podstawą biznesu jest doświadczony i zaangażowany zespół, a WALKWAYS4U® to coś więcej niż towar i usługa. Dbamy o rozwój zespołu, wiemy, że tylko harmonia miedzy pracą a życiem rodzinnym gwarantuje długofalowe zaangażowanie pracowników. Rozmiar i zakres naszych działań oraz reakcje klientów są najlepszym dowodem, że nasza filozofia działa.

Ekologia

Zawsze byliśmy żywo zainteresowani sprawami ochrony środowiska i zawsze dbaliśmy by na etapie produkcji, transportu, realizacji zachowywać najwyższe europejskie i światowe standardy, jak choćby Forest Stewardship Council (FSC), promujący odpowiedzialne zarządzanie światowymi zasobami leśnymi.

Rozwiązania "szyte na miarę"

Realizujemy nietypowe i wyrafinowane konstrukcje. Doradzamy, podpowiadamy, dzielimy się doświadczeniem. Jesteśmy zawsze do dyspozycji aby wskazać najlepsze rozwiązanie uwzględniające specyfikę terenu, otoczenia, warunków klimatycznych.

Nasz zespół inżynierów konstruktorów i specjalistów od projektów daje gwarancję szybkiej i sprawnej realizacji dobrze zaprojektowanego obiektu, w pełni zgodnego z przepisami budowlanymi.

WALKWAYS4U® jest zastrzeżonym znakiem handlowym na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej

Znak handlowy WALKWAYS4U® jest zarejestrowany w od 17 Maja 2010 w Rejestrze Wspólnotowych Znaków Towarowych.
WRegistered Trademark Certificate WALKWAYS4U

Kliknij na obrazku powyżej aby wyświetlić certyfikat znaku handlowego.