Drewniane zadaszenia tarasów i werandy

W polskiej strefie klimatycznej coraz bardziej modne stają się funkcjonalne, nowoczesne werandy drewniane. Występują one w różnych wariantach – jako konstrukcje otwarte lub zabudowane. Zadaszenie tarasu sprawia, że powstaje zaciszny i ciepły ogród zimowy, który pozwala cieszyć się przebywaniem w otoczeniu ogrodu o każdej porze roku.

Taras czy weranda to coś więcej niż fragment dodatkowej przestrzeni przydomowej. Dobrze zaprojektowany, zabezpieczony zadaszeniem przed warunkami atmosferycznymi, zagospodarowany wygodnymi meblami może stać się unikatową przestrzenią domową. Doskonale przydaje się dla każdego członka rodziny jako: pokój dzienny, miejsce pracy, odpoczynku czy spotkań i przyjęć w gronie przyjaciół. Lista zastosowań dla werandy, tarasu czy też ogrodu zimowego jest praktycznie niewyczerpana. Najcenniejszym walorem tego rozwiązania jest to, że możesz z niego korzystać niemal o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Nasza firma, wykorzystując elementy drewniane proste i gięte (łukowe), może stworzyć dla Państwa taras ogrodowy z zadaszeniem lub ogród zimowy, zawsze idealnie dopasowany do Państwa potrzeb, a także do stylu architektury budynku.

Ogrody zimowe i różnego rodzaju podesty drewniane są przez nas budowane również na potrzeby biznesu: wystaw oraz ekspozycji. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Państwa działalność i produkty powinny zostać atrakcyjnie zaprezentowane.

 katalog_werandy_miniaturka

Zachęcamy do pobrania Katalogu tarasów i werand WALKWAYS4U

Materiały najwyższej jakości

Każdy właściciel domu życzyłby sobie, by raz zbudowany taras ogrodowy służył przez wiele lat a nawet dziesięcioleci. Zastosowanie drewna klejonego – najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego, najlepszych środków konserwujących, śrub i okuć, a także solidne i estetyczne wykończenie gwarantują, że nasze tarasy drewniane i drewniane wiaty będą służyć Państwu przez wiele długich lat. Budowa tarasu ogrodowego z dobrze wykonanym zadaszeniem gwarantuje jeszcze dłuższą eksploatację ze względu na ochronę przez częstymi deszczami i mrozami.

najwyższa jakość

profesjonalny zespół

Zachęcamy do pobrania Katalogu tarasów i werand WALKWAYS4U

Już teraz mogą Państwo zapytać o nasze drewniane wiaty i tarasy ogrodowe!

Najciekawsze realizacje zadaszonych tarasów: