Czas spędzony na świeżym powietrzu jest bardzo ważny i potrzebny dla każdego człowieka, gdyż pozwala zachować dobre samopoczucie. Pozytywnie wpływa na zdrowie, a także pozwala skutecznie oderwać się od rzeczywistości i poczuć beztroski komfort. Taras najczęściej staje się oazą spokoju, w której człowiek wycisza się i odpoczywa. Aby móc czerpać radość z przebywania na świeżym powietrzu, niezależnie od zmiennych warunków pogodowych, oferujemy wykonanie różnego rodzaju zadaszeń, które podczas zimy i jesieni ochronią przed padającym śniegiem lub deszczem, a wiosną i latem zapewniają przyjemny cień. Zabudowa tarasu z drewna to świetny sposób na funkcjonalne, a zarazem estetyczne wydzielenie prywatnej przestrzeni. Dzięki niemu powstająe zaciszney oraz przytulney miejsca połączone z ogrodemód, którey pozwalają czerpać radość z przebywania w jego otoczeniu o każdej porze roku. Urokami werandy można zatem cieszyć się w jakimkolwiek sezonie, gwarantując sobie najwyższą ochronę przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

W naszej ofercie można znaleźć wiaty tarasowe drewniane tworzone na podstawie rozmaitych projektów. Ze względu na zmienną i coraz bardziej kapryśną, polską strefę klimatyczną modne stają się funkcjonalne zabudowy w dwóch formach. Jedną z nich są wiaty otwarte, które zapewniają ochronę od boku bądź góry. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się głównie w sezonie letnim i wiosennym, kiedy aura pozwala na dłuższe, przyjemne przebywanie na świeżym powietrzu, co wielu z nas niezwykle chętnie czyni. Zadaszenia tarasów w formie otwartej pełnią funkcję doskonałej zabudowy podczas spożywania posiłków w ogrodzie. Drugą formą wiat, oferowanych przez WALKWAYS4U, są werandy zamknięte, dające całkowitą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ten wybór polecany jest głównie klientom, którym zależy na funkcjonalności tarasu, niezależnie od sezonu. Zamknięte zadaszenia umożliwiają korzystanie z niego przez cały rok. Pozwalają na mnóstwo możliwości aranżacji, dzięki czemu można uzyskać naprawdę niesamowity efekt dodatkowego, przytulnego miejsca.

WALKWAYS4U to firma, która nie obawia się żadnego projektu. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i stworzyć takie wiaty tarasowe, które będą zaskakiwać zarówno nowoczesnością, estetyką, funkcjonalnością, jak i najwyższą jakością wykonania. Wszystkie tworzone są za pomocą najlepszej klasy drewna klejonego, które zapewnia wytrzymałość, solidność i trwałość. WALKWAYS4U wyróżnia się wyspecjalizowanym, profesjonalnym oraz doświadczonym zespołem, który zwraca szczególną uwagę na precyzję i staranność. Wykonane przez nas zadaszenia zachwycają dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Najwyższej jakości drewno klejone oraz profesjonalna załoga to zgrany i kompetentny team. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się sam, jak szerokie i ciekawe rozwiązania możemy Tobie zaoferować.

Wiaty tarasowe z drewna dają mnóstwo możliwości

Taras czy weranda to coś więcej niż fragment dodatkowej przestrzeni przydomowej. Dobrze zaprojektowany, zabezpieczony zadaszeniem przed warunkami atmosferycznymi, zagospodarowany w odpowiedni sposób przy wykorzystaniu wygodnych mebli, może stać się unikatową przestrzenią domową. Doskonale sprawdzi się jako pokój dzienny, miejsce pracy, odpoczynku czy spotkań i przyjęć w gronie przyjaciół. Lista zastosowań dla tego typu przestrzeni jest praktycznie niewyczerpana. Najcenniejszym walorem tego rozwiązania jest możliwość korzystania z niego niemal o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Zadaszenia tarasu wykonane z drewna w prosty i estetyczny sposób pozwalają poszerzyć przestrzeń mieszkania, co umożliwia przyjemne spędzanie czasu w gronie najbliższych. Oferujemy zarówno zabudowy tarasowe otwarte, jak i zamknięte, dlatego możliwości jest naprawdę mnóstwo. WALKWAYS4U jest w stanie wykonać każdy projekt, nawet najbardziej nietypowy i skomplikowany. Wszystkie nasze realizacje prezentują się niezwykle estetycznie, pełniąc funkcję zewnętrznego, przydomowego elementu dekoracyjnego. Ciepły i wyjątkowy kolor drewna klejonego doskonale współgra z każdym odcieniem budynku. Niezależnie od tego czy aranżacja jest wykonana w sposób nowoczesny, czy klasyczny, zabudowa tarasu zawsze prezentuje się niepowtarzalnie. Nasza firma, wykorzystując elementy drewniane proste i gięte (łukowe), może stworzyć dla Państwa taras ogrodowy z zadaszeniem lub ogród zimowy, zawsze idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb a także do stylu architektonicznego. Ogrody zimowe i różnego rodzaju podesty drewniane i duże konstrukcje z drewna są przez nas budowane również na potrzeby biznesu: wystaw oraz ekspozycji. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Państwa działalność i produkty powinny zostać atrakcyjnie zaprezentowane.

Najwyższa jakość materiałów

Drewniane zadaszenie tarasu to konstrukcja, która musi być wytrzymała, trwała i solidnie wykonana. Na najwyższą jakość wpływa zarówno sposób tworzenia, jak i dobór odpowiedniego materiału. WALKWAYS4U to firma dysponująca wykwalifikowanym zespołem, który wykonuje wszelkie prace precyzyjnie i starannie, zachowując wszelkie standardy. Drewno klejone to tworzywo, które samo w sobie wyróżnia się niezwykłymi właściwościami. Świetnie sprawdza się w każdej konstrukcji, ponieważ gwarantuje najwyższy poziom stabilności kształtów. Jest estetyczne i wytrzymałe, posiada właściwości oraz urok naturalnego drewna litego. Pełni funkcję rewelacyjnego tworzywa konstrukcyjnego, zapewniającego właściwą twardość, umożliwiającą wykonanie każdego rodzaju zadaszenia. Drewno klejone pozwala na tworzenie wiat tarasowych o dużej rozpiętości, dzięki niezwykłej stabilności. Wyróżnia się odpowiednią sztywnością i wytrzymałością, która świetnie zdaje egzamin przy jakichkolwiek zadaszeniach. Każdy właściciel domu życzyłby sobie, by raz zbudowany taras ogrodowy służył przez wiele lat. Zastosowanie najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego, najlepszych środków konserwujących, śrub i okuć a także solidne i estetyczne wykończenie gwarantują, że nasze konstrukcje będą służyć Państwu przez wiele lat. Budowa tarasu ogrodowego z dobrze wykonanym zadaszeniem gwarantuje jeszcze dłuższą eksploatację ze względu na ochronę przed częstymi deszczami i mrozami.

Usługi na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju

Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami zabudowy tarasowej na terenie województwa mazowieckiego przez profesjonalny zespół WALKWAYS4U. Posiadamy cenne doświadczenie, tworzyliśmy już różnego rodzaju zadaszenia ze szklanymi dachami, przeszklone werandy, ruchome zabudowy ścian werandy, zabudowy z blachodachówką oraz wiaty zamknięte. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego warto zwrócić uwagę na kompleksowe, profesjonalne i w pełni fachowe usługi WALKWAYS4U, które z zakresu zadaszeń tarasów świadczymy nie tylko także na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego ale również w innych województwach. Zachęcamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na każde pytania i doradzimy!