Photo 03. Szklana zabudowa przesuwne ?ciany zadaszenie basenu ogrodowego

Coraz większą popularnością cieszą się prywatne baseny przydomowe, które zabudowane przezroczystym dachem i szklanymi ścianami stają się strefą zupełnie prywatnego relaksu, swobody i intymności. Basen przy domu daje poczucie prawdziwego komfortu i oraz możliwość nawet krótkiego ale codziennego pływania. Zadaszenie basenu i zamknięcie ścian pozwala na znaczne przedłużenie sezonu kąpielowego od wiosny do jesieni, co w naszym klimacie jest sprawą zasadniczą. Firma WALKWAYS4U wykonuje konstrukcje zadaszeń basenowych wraz z systemami szklanej zabudowy, bezramowymi i przesuwnymi. Zabudowa wykonywana jest z najwyższej jakości szkła hartowanego, które jednocześnie posiada nowoczesny i luksusowy wygląd.

Systemy przesuwne bezramowe wykonywane przez WALKWAYS4U posiadają możliwość otwierania i przesuwania w sposób pozwalający na całkowite odsłonięcie ścian bocznych zabudowy. Wykonujemy zadaszenia basenów i zabudowy wg indywidualnych projektów , nietypowych i całkowicie dostosowanych do stylu zabudowy posesji i zagospodarowania ogrodu. Konstrukcje zapewniają niezwykłą wytrzymałość, stabilność, oraz wyjątkową staranność wykonania. Prace są wykonywane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa dla tego typu budowli.

Zachęcamy do kontaktu. Profesjonalni doradcy podpowiedzą, na który rodzaj i model zadaszenia warto się zdecydować, odpowiadając na każde pytanie. Rozwiejemy wątpliwości, doradzimy i wspólnie stworzymy piękną przestrzeń Twojego tarasu!