Od prac przygotowawczych do ukończenia konstrukcji:

Wiemy, że każda przerwa w sprzedaży to wymierne straty finansowe. Dlatego też dbamy, by praca naszej ekipy nie zakłócała normalnego funkcjonowania sklepu i nie utrudniała sprzedaży. Zapewniamy niezbędny sprzęt i materiały potrzebne na każdym etapie realizacji.

Doświadczony zespół

Każdy projekt realizowany jest przez wykwalifikowany zespół doświadczonych monterów. Aby zapewnić sprawną realizację, kierownik budowy jest cały czas obecny na miejscu i nadzoruje przebieg prac. Nasz zespół wieloletnią praktykę zdobywał na wymagających rynkach w Wielkiej Brytanii i Francji, dzięki czemu znamy najnowsze trendy i gwarantujemy najwyższe europejskie standardy działania.

Końcowy Rezultat

Naszym celem jest zawsze spełnienie Państwa oczekiwań. Oferowane przez nas konstrukcje to funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania: inwestycje, które zaczynają pracować na siebie już od pierwszego dnia. Francuscy klienci W4U doceniają estetykę i elegancję wykonania, które przyciągają i zatrzymują na dłużej konsumentów. Brytyjczycy, chwalą jakość i funkcjonalność rozwiązań , dorównującą najwyższym europejskim standardom. Końcowy rezultat naszych prac zawsze łączy bowiem wspaniały wygląd z funkcjonalnością, najwyższej jakości materiałem, rzemiosłem i skupieniem na detalu. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia ekspozycja produktów, dlatego używane przez nas wzmocnione PCV, chroniąc przed wiatrem, słońcem i deszczem wpuszcza jednocześnie dużo światła do wnętrza konstrukcji.