Harmonia natury i doskonałości - luksusowe zadaszenie tarasu - bez śladów na trawniku, pełna ochrona ogrodu

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem zadaszenia tarasu w Białobrzegach Radomskich. Jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć kolejną konstrukcję, która spełnia nasze najwyższe standardy jakości i estetyki.

Jak zawsze, nasze zadaszenia tarasów są wykonane z wysokiej jakości drewna klejonego warstwowo, które zostało impregnowane ciśnieniowo i pomalowane trzykrotnie lakierobejcą SIKKENS w pięknym odcieniu TIK M. Ta kombinacja materiałów gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale również piękno i elegancję, które będą cieszyć oko przez wiele lat.

Zadaszenie tarasu zostało pokryte płytami szkła bezpiecznego typu 55.2. To zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie umożliwiając cieszenie się światłem słonecznym i widokiem nieba bez żadnych przeszkód.

Jednym z unikalnych elementów tego projektu są zabudowy dwóch trójkątów poddachowych, wykonane z ozdobnych desek pióro-wpust. Dzięki nim zadaszenie zyskuje dodatkowy urok i indywidualny charakter. Ponadto, efektowne krzyżaki umieszczone na trzech bokach konstrukcji nadają całości wyjątkowego wyglądu vintage.

Projekt został zrealizowany w Białobrzegach Radomskich w czerwcu 2023 roku. Pracowaliśmy z pełnym zaangażowaniem, aby dostarczyć naszym klientom doskonałe rozwiązanie, które spełni ich oczekiwania i stworzy idealne miejsce do relaksu i odpoczynku na tarasie.

Jesteśmy dumni z naszego projektu zadaszenia tarasu w Białobrzegach Radomskich. Wykorzystaliśmy drewno klejone warstwowo, impregnowane ciśnieniowo, które zostało pomalowane trzykrotnie markową lakierobejcą SIKKENS. Płytami szkła bezpiecznego 55.2 osłaniamy taras, a ozdobne deski pióro-wpust oraz efektowne krzyżaki dodają konstrukcji stylowego rustykalnego charakteru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Bez niszczenia trawnika - montaż z ochroną ogrodu

Jesteśmy dumni z faktu, że w naszym projekcie zadaszenia tarasu nie tylko skupiliśmy się na doskonałym wykonaniu, ale również na ochronie otoczenia. Aby zainstalować pokrycie szklane, użyliśmy specjalistycznego żurawia - podnośnika na gąsienicach wraz ze specjalnymi podkładami. Dzięki temu, nie pozostawiłyśmy żadnych śladów po przejeździe ani pracy maszyny na trawniku.

Było to niezwykle ważne dla nas, aby zachować estetykę i czystość otoczenia podczas realizacji projektu. Dzięki specjalistycznemu żurawiowi, mogliśmy precyzyjnie manewrować i umieszczać elementy szklane bez ryzyka uszkodzenia trawnika czy innych elementów otoczenia.

Nasze podejście skupia się nie tylko na wysokiej jakości wykonania, ale również na trosce o zadowolenie klienta, szczegóły i ochronie otoczenia. Dzięki specjalistycznym narzędziom i staranności naszego zespołu, mogliśmy zapewnić, że prace związane z montażem pokrycia szklanego nie miały negatywnego wpływu na trawnik.

  • Rodzaj projektu: Zabudowa - zadaszenie tarasu przy domu jednorodzinnym
  • Rodzaj konstrukcji: Drewno klejone impregnowane ciśnieniowo, lakierowane trzykrotnie
  • Pokrycie dachu: Bezpieczne szkło hartowane, warstwowe, typ 55.2  
  • Miejsce i data realizacji: Białobrzegi Radomskie, woj. mazowieckie, czerwiec 2023 r.

A oto ocena jakości realizacji tego projektu przez p. Marcina - inwestora

My również dziękujemy za super realizację projektu, pełen profesjonalizm, szacun. Taras nam się podoba, dojdą podłogi i prawie bajka. Prawie, bo jak się go zamknie to wtedy pełna bajka.
Jak najbardziej będziemy Pana polecać!

 Dziękujemy! Ekipa Walkways4U 🙂