oranżeria szklana
Działając od wielu lat na polskim rynku, zauważamy, że coraz większą popularnością cieszą się prywatne baseny ogrodowe. Każdy, kto decyduje się na oferowane przez nas zabudowy oraz zadaszenia, ma szansę stworzyć własną strefę odpoczynku, w której może poczuć pełnię swobody. Przydomowy basen daje poczucie prawdziwego luksusu. Zadaszenie oraz ściany akwenu pozwalają z kolei korzystać z kąpieli podczas mniej korzystnej pogody. Kryty basen przydomowy to także doskonały sposób na utrzymanie aktywności fizycznej przez cały rok. Nasze szklane lub drewniane konstrukcje mogą również spełniać funkcję zimnego ogrodu zimowego, czyli nieposiadającego ogrzewania i izolacji obiektu, wyposażonego w szyby hartowane.

Zabudowa basenów ogrodowych najwyższej jakości


Jako profesjonaliści realizujemy wysokiej jakości zadaszenia do basenów ogrodowych wraz z systemami szklanej zabudowy – bezramowymi i przesuwnymi. Przyszła altana, ogród zimowy bądź basen powstają z najwyższej jakości szkła hartowanego, które charakteryzuje się nowoczesnym, luksusowym wyglądem. Wykonane przez WALKWAYS4U dachy i zabudowy basenowe to wysokiej klasy, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne konstrukcje. Pozwalają one cieszyć się komfortowymi warunkami podczas pływania nawet w niekorzystną aurę, pomimo braku ogrzewania czy izolacji. Chronią one przed wiatrem czy opadami atmosferycznymi, co już znacząco podwyższa komfort użytkowników basenów. Ponadto woda w krytym basenie nie zanieczyszcza się tak szybko, jak w przypadku tego odkrytego. Nie ma więc wątpliwości, że dachy basenowe to świetne rozwiązanie!

Klasyczne oraz nietypowe zadaszenia na basen


Będąc doświadczonym producentem zadaszeń basenowych, szczególnie polecamy systemy przesuwne bezramowe. Mają one możliwość otwierania w sposób pozwalający na całkowite odsłonięcie ścian bocznych zabudowy. Wykonujemy zadaszenia na baseny ogrodowe według indywidualnych projektów, całkowicie dostosowanych do stylu zabudowy posesji i zagospodarowania ogrodu. Zajmujemy się również nietypowymi projektami, m.in. nowoczesnymi, luksusowymi zadaszeniami basenowymi – łukowymi oraz prostymi – wykonanymi według uznania klienta. Nasze konstrukcje są wyjątkowo wytrzymałe, a także stabilne. Jak nikt znamy się na budowie nowoczesnych, drewnianych lub szklanych, krytych przydomowych basenów ogrodowych. Prace są wykonywane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa dla tego typu obiektów. Jednocześnie konstrukcje montujemy niezwykle sprawnie, tak, że bardzo szybko możecie Państwo korzystać z nowoczesnego, zadaszonego basenu ogrodowego.

Wyjątkowe ogrody zimowe i nie tylko!


nowoczesny ogród zimowy
Konstruujemy także drewniane pomieszczenia gospodarcze oraz wykonujemy obiekty z przeznaczeniem na przydomowe ogrody zimowe. Tworzymy wysokiej jakości zabudowania oraz przybudówki z drewna, a także z hartowanego szkła. Dbamy o to, by wykonane rozwiązania wpisywały się w stylistykę posesji, dlatego wykonujemy konstrukcje zarówno nowoczesnych ogrodów zimowych, jak i tych bardziej tradycyjnych, przy czym zaznaczamy, że nie realizujemy prac związanych z ogrzewaniem, wentylacją czy ocieplaniem. Nasze konstrukcje – zarówno zabudowy basenów, jak i ogrody zimowe – to obiekty zimne.

Własny ogród zimowy czy zadaszony basen? Tylko z WALKWAYS4U!


Jeśli marzycie Państwo o zadaszonym basenie albo o ogrodzie zimowym, warto zgłosić się do nas! Nasi profesjonaliści z pewnością dadzą radę zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe pomysły. Jako doświadczony producent różnego rodzaju zimnych konstrukcji zewnętrznych pomagamy w realizacji idei na różnorodne obiekty rekreacyjne. Budowa nowoczesnych ogrodów zimowych, zadaszeń basenowych czy innych, podobnych struktur wykonywanych na wymiar to dla nas pestka! Liczne grono zadowolonych klientów tylko potwierdza nasze doświadczenie oraz umiejętności.

Pełen profesjonalizm to nasz znak rozpoznawczy


Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, dlatego wykonane z drewna klejonego ogrody zimowe, zadaszenia do basenu i pomieszczenia gospodarcze są konstrukcjami nie tylko wyjątkowo eleganckimi, ale też niezwykle wytrzymałymi i solidnymi. Zadaszenia na basen to nasza specjalność!

Praktyczne zadaszenie przesuwne to świetne zabezpieczenie nie tylko samego basenu ogrodowego, lecz także jego użytkowników w czasie kąpieli. Nasze nowoczesne zadaszenia basenowe pozwalają bowiem cieszyć się wodnymi aktywnościami nawet w wietrzny dzień. Jako producent zaręczamy o tym, że jesteśmy w stanie wykonać dopasowane do zbiornika wodnego konstrukcje. Dzięki temu zadaszony może być basen okrągły, prostokątny czy o innym, dowolnym kształcie. Tak samo jest w przypadku innego rodzaju konstrukcji drewnianych – dopasujemy każdy obiekt do wymagań klienta.

Profesjonalni doradcy podpowiedzą, na który rodzaj i model zadaszenia czy innego obiektu warto się zdecydować oraz odpowiedzą na każde pytanie. Dzięki nam znajdujący się w Państwa ogrodzie basen będzie odpowiednio odseparowany od niekorzystnych warunków zewnętrznych, a lekka konstrukcja ogrodu zimowego będzie idealnym miejscem dla wielu grup roślin ozdobnych.

Baseny ogrodowe z zadaszeniem na terenie całego kraju


Z przyjemnością oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, ale również w całym kraju. Jeśli myślą Państwo o nowoczesnych, drewnianych ogrodach zimowych, pomieszczeniach gospodarczych czy luksusowym zadaszeniu do przydomowego basenu (zarówno łukowym, jak i przesuwnym) – wystarczy się z nami skontaktować! Nasze doświadczenie obejmuje różnorodne konstrukcje, dzięki czemu poradzimy sobie z każdym zleceniem. Tego typu elementy zdecydowanie poprawią funkcjonalność każdego ogrodu. Zapraszamy do kontaktu!