oranżeria szklana

Coraz większą popularnością cieszą się prywatne baseny ogrodowe, które dzięki zabudowie i zadaszeniu stają się strefą prywatności, odpoczynku, a także swobody. Przydomowy, kryty basen daje poczucie prawdziwego luksusu, a przy okazji umożliwia relaksowanie się w wodzie. Zadaszenie akwenu i zamknięcie ścian pozwala korzystać z możliwości kąpieli przez cały rok. Nasze szklane lub drewniane oranżerie pozwalają cieszyć się komfortowymi warunkami podczas pływania nawet wtedy, gdy temperatura powietrza znacznie się obniży. Firma WALKWAYS4U realizuje wysokiej jakości zadaszenia do basenów ogrodowych wraz z systemami szklanej zabudowy, bezramowymi i przesuwnymi. Nasza oranżeria powstaje z najwyższej jakości szkła hartowanego, które charakteryzuje się nowoczesnym, luksusowym wyglądem. Wykonane przez WALKWAYS4U dachy basenowe to wysokiej klasy, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne konstrukcje.


Zabudowa basenów ogrodowych najwyższej jakości


Wykonywane przez WALKWAYS4U systemy przesuwne bezramowe posiadają możliwość otwierania w sposób pozwalający na całkowite odsłonięcie ścian bocznych zabudowy. Wykonujemy zadaszenia na baseny ogrodowe wg. indywidualnych projektów, nietypowych oraz całkowicie dostosowanych do stylu zabudowy posesji i zagospodarowania ogrodu. Nasze konstrukcje są wyjątkowo wytrzymałe, a także stabilne. Jak nikt znamy się na budowie nowoczesnych, drewnianych lub szklanych, krytych przydomowych basenów ogrodowych. Prace są wykonywane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa dla tego typu budowli.


Zachęcamy do kontaktu. Profesjonalni doradcy podpowiedzą, na który rodzaj i model zadaszenia warto się zdecydować oraz odpowiedzą na każde pytanie. Dzięki nam znajdujący się w Państwa ogrodzie basen nada się do eksploatacji także w okresie zimowym!


Wyjątkowe ogrody zimowe


Konstruujemy także drewniane pomieszczenia gospodarcze i ogrody zimowe. Tworzymy wysokiej jakości zabudowania oraz przybudówki z drewna, a także hartowanego szkła. Dbamy o to, by wykonane rozwiązania wpisywały się w stylistykę posesji, a ponadto zajmujemy się także indywidualnymi projektami. Skontaktuj się z nami – nasi profesjonaliści z pewnością dadzą radę zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe pomysły. Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, dlatego wykonane z drewna klejonego ogrody zimowe i pomieszczenia gospodarcze są konstrukcjami nie tylko wyjątkowo eleganckimi, ale też niezwykle wytrzymałymi oraz solidnymi.