Jakie były potrzeby klienta?

Utworzenie dodatkowej zadaszonej powierzchni handlowej, o atrakcyjnym wyglądzie nie wymagającej pozwolenia budowlanego. „Chcę aby nowa konstrukcja była dobrze dopasowana do istniejących budynków” – powiedział Klient.

Nasz korsykański klient chciał zabezpieczyć produkty ogrodowe o wysokiej wartości i jednocześnie utworzyć estetyczne drewniane zadaszenie, które samo w sobie stanowiłoby atrakcję dla klientów.

Jaką konstrukcję z drewna zaproponowaliśmy?

Zbudowaliśmy dwa pasaże o łącznej powierzchni 220 m2, stanowiące dodatkową zadaszoną przestrzeń handlową, co nie wymagało żadnych pozwoleń budowlanych.

Jak, kiedy, jak długo?

Realizacja, począwszy od prac ziemnych aż do końcowego efektu zajęła 3 tygodnie. Warunki pogodowe znowu były ekstremalne – było bardzo, bardzo gorąco!

Rezultat…

Eleganckie, funkcjonalne i atrakcyjne pasaże dobrze wkomponowane pomiędzy istniejące budynki i zażegnanie problemów z silnym wiatrem i deszczem.

Po 6 miesiącach…

6 miesięcy później w czasie zwyczajowej wizyty u klienta zastaliśmy nowo powstałą zadaszona powierzchnię w pełni wykorzystaną oraz zadowolonego właściciela, który dzięki dodatkowej powierzchni handlowej uzyskał wzrost obrotów o około 30%.

  • Typ projektu Dodatkowa zadaszona powierzchnia handlowa dopasowana do istniejących budynków
  • Zakres projektu Dwa zadaszone pasaże 220 m. kw.
  • Miejsce i data realizacji Korsyka, Francja, 2008
  • Czas realizacji 3 tygodnie
  • Klient

    https://www.facebook.com/casafiurita2B/