Altana z murowanym grillem dla restauracji, czyli jak zwiększyć przychody

wpis w: blog | 0

altana-z-piecem04-mini Jak w szybki sposób zdobyć więcej klientów i zwiększyć przychody restauracji? Możesz to zrobić stawiając w ogródku altanę z murowanym grillem - miejsce, w którym ludzie uwielbiają spotykać się, biesiadować w gronie przyjaciół i urządzać rozmaite przyjęcia okolicznościowe. To idealne rozwiązanie na zwiększenie powierzchni lokalu, a także na rozszerzenie oferty o dania z grilla lub wędliny i mięsa z własnej wędzarni.

Altana z murowanym grillem - Stwórz klimat ogniska domowego

altana-z-piecem01-mini Człowiek od tysiącleci gromadził się przy ogniu i choć świat pędzi do przodu, ta potrzeba ciepła i wspólnoty na szczęście nie zanikła. Takim magicznym miejscem spotkań z pewnością może stać się ogrodowa altana z murowanym grillem (piecem, wędzarnią) pośrodku. Przy kamiennym piecu pod zadaszeniem niezależnie od pogody ludzie będą się gromadzić, podziwiać ogród i szukać prawdziwych zapamiętanych smaków. Tych domowych, najlepszych smaków i zapachów, do których po latach z wielką przyjemnością się wraca.

Altana z murowanym grillem - Wybierz najlepszy projekt altany

altana-z-piecem05-mini Zadaszona altana z piecem, grillem i wędzarnią idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Potrzeba tylko trochę przestrzeni, aby wtopiła się w urokliwe zielone otoczenie hotelu, restauracji czy kempingu, albo w wersji bardziej zabudowanej zasłoniła jakiś niezbyt atrakcyjny widok. KONSTRUKCJA ALTANY zbudowana jest z bardzo dobrego drewna klejonego warstwowo, impregnowanego ciśnieniowo i malowanego, które dzięki swoim szerokim właściwościom daje nam możliwość postawienia dowolnego dużego zadaszenia. W związku z tym KSZTAŁT I ROZMIARY ALTANY mogą być dowolne, zależne w największej mierze od potrzeb i życzenia właściciela lokalu. Zadaszona altana-grill może być więc kwadratowa, prostokątna, wielosegmentowa, w kształcie litery L (lub T, U, albo S, albo jeszcze innej... - to nie żart!), lub też tradycyjnie okrągła. Z resztą właśnie te ostatnie - altany okrągłe - prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie, a ich kształt nawiązuje do pierwotnej tradycji wspólnego siedzenia przy ogniu. Dziś centralne miejsce zajmuje ceglany lub kamienny piec (grill, wędzarnia), a ludzie gromadzą się w jego kręgu.Najlepsza jakość wykończenia

altana-z-piecem02-mini Wygląd altany z piecem jest bardzo ważny i zależy w dużej mierze od wykończenia. Boczne ściany - mogą być ażurowe lub pełne, zabudowane w części lub w całości drewnem, także z wykorzystaniem ekranów z poliwęglanu lub szkła hartowanego. Słupy i stropowe belki konstrukcyjne - mogą być proste lub w kształcie łuków o dowolnym promieniu i linii. Mogą pozostać w kolorze naturalnym drewna (zabezpieczone lakierem bezbarwnym) lub być pomalowane na dowolny kolor. altany-dla-osrodka03-mini Zadaszenie - z różnego rodzaju dachówki, gontu, drewna czy nawet z odpowiedniej odpornej tkaniny. Zachęcamy do obejrzenia galerii wykonanych przez nas projektów, które mogą stanowić inspirację dla indywidualnych pomysłów. Zaproś gości do nowej, eleganckiej drewnianej altany z piecem pośrodku. WALKWAYS4U. Budujemy altany, które przyciągają nowych klientów.

 

_________________

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś e-mail: biuro@walkways4u.com tel. +48 501 162 361 ZAPRASZAMY restaurant02-mini altany-dla-osrodka02-mini