• pajeczno_ready1-popup
  • pajeczno_ready3-popup
  • pajeczno_ready2-popup

Szkło hartowane – zobaczcie efekt końcowy naszej realizacji

wpis w: blog, szklana zabudowa | 0

Zakończyliśmy kolejny projekt zabudowy,
tym razem z wykorzystaniem hartowanych szyb zespolonych. Zdjęcia z początkowego etapu prac mogliście obejrzeć w artykule Bezpieczne szkło na taras i altanę, dziś prezentujemy efekt końcowy - oto najnowsze zdjęcia.

Pomysł od początku był bardzo dobry. Wykorzystana została przestrzeń pomiędzy budynkiem a murowanym ogrodzeniem, które stało się zewnętrzną ścianą przeszklonego pawilonu. Wiele osób nie ma pomysłu, jak wykorzystać takie miejsca wokół domu - często są one zbyt wąskie, by urządzić w nich mniejszy ogród, pozostają więc jedynie ścieżkami komunikacyjnymi. Tymczasem można wykorzystać takie przejście i zabudować je szybami zespolonymi tworząc ogród zimowy lub efektowny pawilon na potrzeby własnego biznesu.

Zaczęliśmy od wykonania dokładnych pomiarów, tak aby konstrukcja idealnie wpasowała się pomiędzy ogrodzenie a ścianę budynku.
Należało też uwzględnić schody biegnące w dół przy ścianie domu, które miały pozostać nie zabudowane, ale ładnie wykończone świetlikiem w górnej części, a także zamontować w dachu okna uchylne.

W naszej firmie używamy sprawdzonych materiałów o najlepszej jakości.

Ściany, świetlik oraz drzwi wykonane zostały z bezpiecznych hartowanych szyb zespolonych oraz drewna klejonego warstwowo, impregnowanego i malowanego.

Realizacja została wykonana przez WALKWAYS4U
od początku do końca.

Z WALKWAYS4U możesz rozwinąć swój biznes.

_________________

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś

e-mail: biuro@walkways4u.com

tel. +48 501 162 361

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.